Pierwsza wizyta w przedszkolu to niezwykle ważny krok dla naszej pociechy. Nieraz będzie to pierwszy raz, kiedy na kilka godzin zostanie bez rodziców, a za towarzystwo będzie miało inne dzieci i obcych dorosłych. Jak sprawić, aby ten dzień był jak najmniej stresujący? Już samo wskoczenie w kapcie Befado sprawi, że maluch poczuje się pewniejszy siebie!

Artykuły papiernicze

Kapcie BefadoZajęcia w przedszkolu kojarzą się przede wszystkim z wycinankami, wyklejankami, tworzeniem światów z plasteliny i malowaniem laurek. Takie robótki potrafią zająć dzieci na długie godziny, a dzięki bogatej wyobraźni rzadko kiedy potrzebują najlepszego i najdroższego bloku z kolorowymi kartkami, czy magicznej plasteliny niebrudzącej palców. Ważne jest jednak, aby nasza pociecha posiadała potrzebne przybory, zamiast być zmuszoną do wstydzenia się przed swoimi rówieśnikami. A dzieci potrafią być wyjątkowo złośliwe.

Kapcie

Podstawą wyprawki przedszkolaka jest znalezienie dla niego idealnego obuwia zmiennego, w którym chodzenie, skakanie, bieganie i wspinanie będzie bezpieczną przyjemnością.

Kapcie Befado, które są dostępne tutaj: https://www.sklepdorotka.pl/firm-pol-1449157723-Befado.html zagwarantują bezproblemowe spożytkowanie całej energii rozpierającej małego człowieka. Odpowiednio dobrany rozmiar wspaniale dopasuje się do pięt i palców, dzięki czemu te butki będą wygodne jak skarpetki, a mocne zapięcia skutecznie powstrzymają stopy przed „lataniem” w trakcie wykonywania nawet najbardziej zwariowanych wygibasów.

Ale kapciami Befado zachwycają się rodzice nie tylko ze względu na ochronę, jaką to obuwie zapewnia ich pociechom. Ta polska marka charakteryzuje się także wysoką jakością wykonywanych modeli, co przekłada się na ponadprzeciętną trwałość, tak potrzebną w przypadku rozbrykanych maluchów. Wśród wielu zalet kapci Befado jest również ich prosta budowa, która ułatwi dziecku samodzielne zakładanie i zapinanie obuwia na rzepy.

Ubrania na zmianę

Większość przedszkoli organizuje szkrabom dni według konkretnego planu. W jego skład wchodzi nauka języków, zajęcia komputerowe i artystyczne, ale również te wymagające większej aktywności fizycznej, jak na przykład gimnastyka, rytmika, czy nawet poznawanie pracy ogrodnika na świeżym powietrzu. Dobrze wiemy, z jaką łatwością dzieci przyciągają do siebie zabrudzenia, więc można się spodziewać, że większość zajęć skończy się plamami na ciuchach, albo przynajmniej przepoceniem materiału. Dlatego zadbajmy o komfort i zdrowie naszego przedszkolaka - wyposażmy go w dodatkowe ubranie, aby w razie potrzeby mogło się samodzielnie przebrać.