Nic nie stresuje kobiet chyba tak bardzo, jak konieczność dobrania nowego kremu do ciała, rąk czy twarzy. Bardzo wiele marek dostępnych w drogeriach czy aptekach powoduje wrażenie przesycenia rynku, zwłaszcza gdy wśród tych wszystkich propozycji trudno jest znaleźć coś, co pasowałoby właśnie do nas. Z tego powodu inaczej do kosmetyków podeszła marka Vianek – krem można tutaj dobrać w ramach konkretnych serii.

Vianek - krem do twarzyOczywistym jest, że na naszą skórę na wszystkich fragmentach ciała najlepiej działa ten krem, który jest przetestowany i po prostu sprawdzony. Aby jednak go sprawdzić musimy najpierw w niego zainwestować. Chcemy, aby był adekwatny do potrzeb skóry, naturalny, miał przyjemną konsystencję i odpowiedni zapach. I najlepiej, jak w marce Vianek, krem dobierać według ujednoliconych serii.

Jakie są potrzeby cery?

Każda cera ma inne potrzeby, a bywa również, że miewa i kilka potrzeb. To sprawia, że dobór kremu często jest szczególnie trudny. Innej ochrony potrzebuje cera z niedoskonałościami, która ma skłonności do przetłuszczania się, a innej cera naczynkowa – bardzo delikatna i reagująca na praktycznie wszystkie czynniki niekorzystne. Z tego powodu zróżnicowanie oferty, jaką prezentują kremy Vianek  jest właściwą strategią producenta. Kosmetyki dostępne w ramach marki to przede wszystkim produkty oparte na naturalnych składnikach, dopasowane do konkretnych potrzeb cery oraz odpowiadające jej wymaganiom związanym np. z wrażliwością.

Dopasuj serię

Sprawdźmy zatem, jakie propozycje ma marka Vianek. Kremy, które znajdziemy w ofercie, możemy podzielić na te do twarzy oraz do rąk czy innych partii ciała. Do wyboru są serie podzielone według kolorów, co znacznie ułatwia ich identyfikację na drogeryjnych półkach. Seria nawilżająca sprawdzi się dla skóry normalnej, zaś regenerująca będzie lepsza w przypadku skóry zniszczonej oraz osłabionej. Dla cery suchej można dobrać kremy o działaniu odżywczym. Działanie przeciwzmarszczkowe zarezerwowane jest przede wszystkim dla cery dojrzałej, ale trzeba pamiętać, że stosować tego rodzaju kosmetyki warto dostatecznie wcześnie z uwagi na działanie profilaktyczne. W końcu serie łagodzące będą doskonałe dla skóry wrażliwej, z niedoskonałościami oraz skłonnej do rozmaitych podrażnień. Normalizujące kremy Vianek to świetne rozwiązanie dla cery wymagającej, mającej problemy np. z nadmiernym wydzielaniem sebum.