SukienkaWbrew pozorom dobrze dobrane ubrania mogą zdziałać cuda niemalże z każdą sylwetką. Tak samo jest z sukienkami, które mogą wyszczuplać i wyrównywać proporcje sylwetki. Jakie modele najlepiej się więc sprawdzą w tej roli?

Po pierwsze, ważny jest kolor i wzór takich ubrań. Najlepiej sprawdzają się kreacje gładkie, jednobarwne, niezawierające żadnych motywów. Mogą być wykonane z ciemnego materiału, który optycznie zmniejszy sylwetkę. Dobrze sprawdzi się tutaj wyszczuplająca czerń. Jeśli jednak chce się wybrać kreację z motywem, sukienki powinny mieć delikatny, mały i powtarzalny wzór, którym mogą być groszki lub maleńkie kwiatki. Rozmiar ubrania należy dobrać do swojej sylwetki. Wbrew pozorom zbyt duże kreacje wcale dobrze się nie sprawdzą, bo jeszcze bardziej powiększą ciało. Zawsze należy więc wybierać swój rozmiar takich sukienek.

Do takiej kreacji można założyć buty na wyższym obcasie i dopasować do stroju oryginalną, kolorową biżuterię. Dzięki dodatkom skutecznie odwraca się wzrok od nadprogramowych kilogramów.

Szukasz sukienki? Zobacz na http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska_Sukienki-614.html