Są ubrania ponadczasowe, choćby klasyczna biała koszula, która jednocześnie nigdy nie wychodzi z mody. Tak też jest z dodatkami bez których dana stylizacja byłaby niekompletna. Mowa tutaj o zegarkach klasycznych. W dzisiejszym tekście przedstawimy Wam top 5 zegarków, które pasują do każdej stylizacji. Jesteście ciekawi naszych propozycji?

Top 1: klasyka ponad wszystko

Nasza pierwsza propozycja to ponadczasowy zegarek, który zachwyca swoją estetyką, precyzją wykonania oraz jakością. Mowa tutaj o zegarku męskim ATLANTIC WORLDMASTER ART DECO 51752.41.65G. Stylowa okrągła tarcza i piękny skórzany pasek prezentują się nie tylko ultra elegancko, ale jednocześnie taki zegarek pasuje do każdej stylizacji. Świetnie komponuje się zarówno z jeansami i koszulą w kratę, jak i garniturem, a co również istotne, taki zegarek sprawdzi się nawet do pracy, gdzie obowiązuje najbardziej formalny dress code. Warto także zwrócić uwagę na jego parametry techniczne, a mianowicie: koperta wykonana jest ze stali szlachetnej, dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie bardzo trwała. Automatyczny mechanizm zapewnia gwarancję niezawodności. Warto jeszcze zwrócić uwagę na szafirowe szkło, oraz wysoką klasę wodoszczelności, bo na poziomie 5ATM – 50m, co umożliwia nawet pływanie powierzchniowe z tym modelem.

Top 2: piękno w eklektycznej postaci

Czasami warto pozwolić sobie na coś ekskluzywnego, a jednocześnie wyrafinowanego i taki jest właśnie zegarek ATLANTIC SEAGOLD QUARTZ 95343.65.31. Jego piękno można dostrzec od razu i jednocześnie nie można obok tego modelu przejść obojętnie. Otóż tutaj warto zwrócić uwagę na jego elegancję. Producent zadbał o dopracowanie w każdym centymetrze. Mocny, trwały, a jednocześnie stylowy skórzany pasek został połączony z okrągłą kopertą, co tworzy połączenie idealne. Zważywszy, że koperta wykonana jest z materiału antyalergicznego, a dodatkowo posiada złote elementy. Warto jeszcze zwrócić uwagę na mechanizm kwarcowy i dodatkową funkcję w postaci datownika.

Top 3: klasyka z nutą nowoczesnego designu

Nasza trzecia propozycja doskonale wpisuje się w estetykę zegarków klasycznych, jednak z nuta oryginalności i nowoczesnego designu. A mowa o zegarku ADRIATICA A1160.52B3CH. Tutaj również okrągły kształt koperty został połączony ze skórzanym paskiem. Ponadczasowa kolorystyka została zestawiona z ciekawie umieszczonym chronografem i datownikiem, co zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale jednocześnie wpływa na jego większą nowoczesność. Warto także zwrócić uwagę na wodoszczelność na poziomie 10 ATM – 100m, co umożliwia pływanie, a nawet nurkowanie bez konieczności jego ściągania.

Top 4: estetyka w ponadczasowym wydaniu

Właśnie dotarliśmy do naszej czwartej propozycji, a mianowicie zegarka ATLANTIC SEALINE CHRONO 62455.45.31. Również ten model przyciąga uwagę. W tym przypadku w estetyce dominuje kolor złoty, a chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kolor żółtego złota jest ponadczasowy i zwyczajnie piękny. Tutaj również producent postawił na dopracowanie modelu w każdym szczególe. Wystarczy choćby wymienić, że materiał koperty wykonany jest ze stali szlachetnej. Jest też antyalergiczny. Z kolei mechanizm jest kwarcowy, co zapewnia trwałość i dokładność pomiaru.

Top 5: piękno w vintage

Nasza ostania propozycja łączy w sobie klasykę z dużą dawką vintage, co sprawia, że zegarek DOXA VINTAGE FUSION 624.90.022.02 wydaje się być kolejnym absolutnym must have. Warto zwrócić uwagę na kolor koperty w kolorze różowego złota, która została zestawiona z paskiem z wysokiej jakości skóry naturalnej. Zegarek posiada dodatkową funkcję w postaci datownika, co także jest bardzo praktyczne. Mechanizm automatyczny zapewnia precyzję pomiarów. Z kolei szkiełko szafirowe jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także zarysowania. Czy można chcieć więcej? Wszystkie nasze propozycje można określić mianem klasycznych zegarków. Zachwycają one ponadczasową estetyką, a także niezawodnością. Warto także zauważyć, że rzeczywiście pasują do każdej stylizacji, czy to prostej z jeansami, czy też spodniami w kant, a nawet frakiem i w każdej z nich będą pełnić rolę główną.