Gdy na dworze robi się już coraz zimniej, pastelowe sukienki i zwiewne bluzeczki nie stanowią najlepszej propozycji na stylizację. Podobnie zresztą jak białe czy beżowe buty. Wraz ze zmianą garderoby, konieczne jest wprowadzenie poprawek do posiadanego obuwia. Alternatywą są zatem szare botki, które z uwagi na swój uniwersalny wygląd, doskonale sprawdzą się podczas chłodniejszej aury. Dlaczego jeszcze stanowią ciekawą propozycję dla dbającej o swój modny i komfortowy wygląd, kobiety? Kolejnym powodem jest ich wygląd. Z uwagi na posiadany kolor, nie uwidacznia codziennych zabrudzeń, a ich utrzymanie w czystości jest banalnie proste. Podobnie jak zestawienie z pozostałą częścią kobiecej garderoby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientek, szare botki produkowane są w rozmaitych modelach, aby ich dopasowanie do osobistych potrzeb i oczekiwań było prostsze niż kiedykolwiek.

Przykładowa stylizacja z szarymi botkami

Bez względu na to, czy na co dzień preferujemy płaską podeszwę, obcas czy słupek, w każdym przypadku szare botki doskonale spełnią nasze preferencje. Zestawiając je ze spódnicą w tym samym kolorze, uzyskamy ciekawy sposób na optyczne wydłużenie sylwetki. Panie zmagające się z szerokimi biodrami tudzież innymi mankamentami swojej figury, powinny wybrać modele z rozszerzającym się dołem. Uzupełnione białą koszulą stworzą uniwersalny i zarazem niezwykle efektowny duet, polecany zarówno do biura, jak i na rodzinne uroczystości.

[caption id="attachment_973" align="alignleft" width="338"]
Lu-Boo-szare-botki-cwieki Botki z ćwiekami. Fot: Twojbut24.pl
[/caption] Jeśli na co dzień stawiamy na rozważny minimalizm, całość zestawmy z płaszczem i torebką w tym samym kolorze. W roli uzupełnienia – delikatna biżuteria, dodająca uroku każdej kobiecie, bez względu na wiek.

Szary total look nie spełnia oczekiwań?

Jeśli jednak siwa stylizacja napełnia nas nudą i monotonią, możemy wzbogacić ją odcieniem nude. Wówczas polecaną propozycją są dodatki w tym kolorze. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie rozmaitych faktur i odcieni, wówczas skomponowana stylizacja nabierze trójwymiarowego, szalenie oryginalnego efektu. A wszystko to z szarymi botkami w tle...