Zakupy w sklepach internetowych to obecnie bardzo popularna forma wyposażania się w niezbędne rzeczy. Konsumenci kupują buty, ubrania i akcesoria najczęściej przez Internet. Jest to wygodne, szybkie, a niektórzy uważają nawet, że tańsze. W tym momencie nasuwa się pytanie, jak kupić tanie buty online? Czy obuwie kupowane w Internecie będzie tańsze od tego, które znajdziemy na sklepowych półkach? Na te oraz na kilka innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Kupuj buty mniej znanych marek

tanie buty onlineDobrym pomysłem na zakup tanich butów online może być wybieranie zamienników, czyli marek, które oferują produkty dobrej jakości, jednak nie są jeszcze tak renomowane. Ich asortyment jest zazwyczaj tańszy, aczkolwiek nikt nie powiedział, że gorszy. Trzeba jednak bardzo uważać, ponieważ, jak pewnie doskonale się orientujecie, w sieci znajdzie się również dużo tandetnych produktów ze wschodu, które to już z dobrą jakością nie mają nic wspólnego.

Zamawiaj z zagranicznych sklepów

Inny pomysł na zakup tanich butów online, to wybieranie sklepów zagranicznych. Pamiętajcie jednak, że zamawiając produkty z innego kontynentu, Skandynawii, a nawet krajów europejskich, trzeba liczyć się z tym, że wysyłka będzie nieco droższa, jak również czas dostarczenia paczki to zazwyczaj kilka tygodni. Jeżeli jednak zaplanujemy wcześniej zakup obuwia i nie potrzebujemy go na już, będzie to bardzo dobre rozwiązanie. Warto również rozważyć wspólny zakup ze znajomymi, wtedy to w przypadku kilku par za przesyłkę płacimy tylko raz.

Kupuj od użytkowników

Można również skorzystać z popularnych serwisów aukcyjnych. Nie doradzamy kupowania butów używanych, jednak czasami osoby wystawiają nowe, nieużywane buty, które dostali w prezencie i okazał się on nietrafiony, albo kupili źle dopasowany rozmiar. Sprzedają tanio buty online, ponieważ wiedzą, że akurat ta para im się nie przyda, a chcieliby odzyskać chociaż cześć ich wartości.

Zakup tanich butów w Internecie nie jest łatwy, jednak z pewnością oszczędność nawet 20 czy 30 złotych jest tego warta. W przypadku markowych butów, których ceny osiągają zawrotne wysokości, może być to nawet kilkadziesiąt złotych.