Kobiety poszukujące zapachu świeżego i delikatnego, ale jednocześnie uwodzicielskiego i zmysłowego, który wyróżnia się spośród innych zapachów, powinny bez wątpienia wybrać versace bright crystal. Jest to zapach dla kobiet, które chcą poczuć się glamour i wyróżnić się z tłumu. Zapach zamknięto w pięknej, szlifowanej jak diament buteleczce, która kojarzy się ze szlifowaną kostką lodu. Perfumy są krystalicznie przezroczyste, lekko musujące i w pięknej różowej barwie. Pozornie wydają się być zimne, jednak potrafią bez problemu rozgrzać niejedno męskie serce i doprowadzić je do czerwoności.

bright crystal Versace

Oryginalność zapachu

Versace bright crystal - zobacz: http://aleperfumeria.pl/versace-m-291.html -  to zapach dla kobiety pewnej siebie, z klasą i eleganckiej. To również zapach dla dziewczyny, która chce się dobrze bawić i pięknie wyglądać w każdej sytuacji. Zapach jest lekki i większość pań wybiera go latem, chociaż niektóre pozostają z nim przez cały rok, ponieważ idealnie czują się w jego towarzystwie. Nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór pełen wrażeń, na randkę, czy spotkanie z przyjaciółmi. Sprawia, że kobieta nie może się uwolnić od męskich spojrzeń.

Versace dla niech

Versace bright crystal to niecodziennie połączenie zapachów kwiatowych, z nutami owocowymi i piżmowymi. Dzięki temu, jest to zapach oryginalny i inny od wszystkich. Projektant w nucie głowy zawarł takie aromaty, jak owoc granatu z akordem lodowym i cytrusowym zapachem yuzu, co dodaje lekkości i świeżości temu pięknemu zapachowi. Nuta głowy, to zapachy kwiatowe. Dominują tam upojna piwonia, słodka magnolia i bardzo oryginalny lotos, który dodaje perfumom klasy i elegancji. W nucie bazowej zapachu zastosowano zaś piżmo, ambę i drzewo acajaou, które sprawiają, że zapach jest zmysłowy i bardzo pociągający. Kojarzy się z erotyzmem i uwodzeniem.

Nowość - Bright Crystal

Kobiety na całym świecie kochają zapach od Versace bright crystal i kupują go od wielu lat. Perfumy te idealnie pasują do każdej damskiej torebki i kosmetyczki w miniaturce, a równie pięknie prezentują się na każdej damskiej toaletce. Sama buteleczka jest niewątpliwą ozdobą, z uwagi na swój szlachetny kształt, zaprojektowany po to, aby cieszyć oko. Panie, które wybierają bright crystal, to osoby pewne siebie i świadome swojej własnej wartości. To kobiety, które wiedzą, czego pragną od życia i biorą to garściami. Mężczyźni uwielbiają ten zapach i nie są w stanie oprzeć się kobiecie, która pachnie właśnie versace bright crystal. Aromat tych perfum znany jest na całym świecie i nie wychodzi z mody, pomimo upływu czasu. Każda kobieta chce bowiem pachnieć właśnie w ten sposób.