Wysoki wzrost to atut, o którym niejedni mogą tylko pomarzyć. Osoby takie inaczej się prezentują oraz wydaje się, że mogą więcej, Trudno jest niekiedy kupić modne ubranie, gdy ma się kilka centymetrów za dużo. Wysokie Panie często narzekają na brak ubrań, czy też sklepów z ofertą dla nich. Warto więc poznać takie modele spodni dla wysokich, które będą wyglądały stylowo oraz korzystnie. Oto kilka podpowiedzi!

Legginsy oraz obcisłe jeansy

Rurki wydają się być idealnym modelem spodni dla wyższych kobiet. Zazwyczaj wysokie Panie mają długie nogi, warto więc podkreślić ten atut albo rurkami albo legginsami. To, w jakim są one kolorze nie ma dużego znaczenia. Również wzory oraz różnego rodzaju motywy możemy wybierać sami. Spodnie dla wysokich mogą być zestawiane i z płaskimi butami, sportowymi trampkami lub nawet szpilkami. Warto jednak pamiętać, by wybrać odpowiednią długość nogawek!

Luźne i swobodne ubrania w stylu boho

Spodnie dla wysokich kobiet to jednak nie wszystko. Warto wybierać także luźne ubrania, długie sukienki do ziemi, czy spódnice midi, bo te są wprost stworzone dla ludzi o wysokim wzroście. Dodadzą one sylwetce nieco uroku oraz lekkości.

Krótkie spódniczki oraz szorty

Wysokie kobiety, szczególnie latem mogą pochwalić się długimi i smukłymi nogami. Krótkie szorty oraz spódniczki będą więc świetną opcja. Chcąc podkreślić swoją sylwetkę, warto wybrać modele do połowy uda. Do nich włożyć możemy sandałki oraz luźniejszą bluzkę i letnia stylizacja gotowa. Spodnie dla wysokich mogą być także nieco dłuższe, zazwyczaj skracają one nogi, lecz w przypadku wysokich Pań, nie ma takiego problemu.

Paski

Paski od kilku sezonów są w modzie i jak na razie nic się nie zmienia. Odzież w poziome paski nie jest dla każdego, ponieważ niektórym zaburza ona proporcje, ale osoby, które są wysokie, bez problemu mogą ją nosić. Prążkowane mogą być nawet spodnie dla wysokich.

Płaskie buty

Jest to kolejny element garderoby, który z pewnością posiadają wysokie Panie. Buty na obcasie dodają zawsze kilka centymetrów, co niektórym przeszkadza. Jednak obecnie w sklepach obuwniczych dostępne są i eleganckie płaskie buty i sportowe.