Nie trzeba ukończyć żadnej szkoły makijażu, aby nauczyć się jak profesjonalnie wykonać makijaż na naszej twarzy. Liczy się chęć do nauki oraz do poznawania nowych sposobów, które ułatwią wykonać daną czynność lub sprawią, że będzie ona zabierała co raz to mniej czasu na jej wykonanie. To sprawia, że z dnia na dzień doskonalimy swoje umiejętności, przez co przybliżają nas do bycia profesjonalistkami w danej dziedzinie. Dziś mowa o makijażowych trikach, które ułatwią Ci wykonanie makijażu oraz skróca czas jego wykonania. Dzięki nim podkreślisz to, co w Tobie najpiękniejsze, a zręcznie ukryjesz wszelkie niedoskonałości, z którymi nie chcesz dzielić się ze światem.

Usta 3D bez zabiegu powiększania ust

produkty do przedłużania rzęs

Czy to możliwe, aby nasze usta były większe oraz pełniejsze bez poddania się zabiegów powiększających? Oczywiście, że tak! Makijaż potrafi czynić cuda, a na pewno stworzyć coś z niczego. Posiadając nawet wąskie, skąpe usta możesz zamienić je w pełniejsze oraz kuszące wargi. Jak zatem tego dokonać? To bardzo banalne! Wystarczy kredka do ust, którą obrysujemy linię wychodzącą spoza nasz naturalny kształt ust. Pamiętajcie jednak, żeby nowa narysowana kreska nie wyglądała zbyt karykaturalnie. Następnym krokiem jest użycie na środek górnej oraz na dolnej wardze odrobiny pudru do policzków. Róż sprawi, że usta będą wyglądać na większe oraz bardziej soczyste.

Gęste rzęsy

Wystarczy odpowiedni wybór tuszu do rzęs i efekt mówi sam za siebie. Jednak przed zakupem tuszu, warto zwrócić uwagę na szczoteczkę, którą będziemy nakładać tusz na nasze rzęsy. Ważne, aby posiadał skręconą główkę z gęsto rozłożonymi włoskami. Jednak najszybszą oraz najbardziej efektownym sposobem na zagęszczenie oraz na wydłużenie naszych rzęs jest użycie sztucznych rzęs ze sklepu drogeryjnego. Takie rzęsy założysz w bardzo szybkim czasie, bez zbędnego tracenia go na długotrwałe ich tuszowanie. Poza tym do opakowania ze sztucznymi rzęsami dołączony jest klej, który pozwoli na trwałą ich aplikację. Kolejną zaletą sztucznych rzęs jest to, że podczas demakijażu wystarczy chwycić za sztuczne włoski, a bez problemu odkleją się z Twojej powieki. Do wypróbowania sztucznych rzęs polecamy rzęsy Mink, które znajdziecie na stronie sklepu https://kbarth.pl/pol_m_Produkty-do-przedluzania-rzes_Rzesy-Mink-151.html  jak i inne produkty do przedłużania rzęs.

Nieścieralna szminka

Marzysz o szmince, która utrzyma się na Twoich ustach przez cały wieczór? Jest na to sposób! Wystarczy, że pomalujesz swoje usta ulubioną szminką i przyłożysz do nich chusteczkę higieniczną. Delikatnie przykładając chusteczkę, należy dodatkowo użyć pudru, którym przypudrujemy usta przez powierzchnię chusteczki. Taki zabieg z pewnością pozwoli Ci uzyskać matowe wykończenie oraz długotrwały efekt na ustach.