Ubierasz ją na karnawał, rodzinne imprezy, na randkę czy na co dzień do pracy. Posiadając ją w swojej szafie potrafi uratować każdą stylizację, która pasuje praktycznie do każdej kobiecej sylwetki, na każdą okazje. Sukienka w czarnym kolorze, czyli inaczej mała czarna zawsze będzie idealnie pasować bez względu na rodzaj imprezy oraz sprawi, że za każdym razem będziesz wyglądać w niej jak milion dolarów. Jak zatem dopasować krój oraz rodzaj małej czarnej, aby perfekcyjnie układała się na określonym typie kobiecej sylwetki?

Sylwetka na kształt gruszki

Sukienki dla puszystychJeśli jesteś posiadaczką wąskich ramion, szczupłej talii, małego biustu oraz pełnych, odznaczających się pośladków i ud, Twój typ sylwetki to tradycyjnie nazywana sylwetka gruszki. Jeśli lubisz podkreślać swoje krągłości, obcisłe małe czarne to jedna z propozycji. Aby optycznie powiększyć swoje skromne piersi, wystarczy czarna sukienka z dodatkowymi dodatkami. Falbanki umieszczone w okolicy dekoltu złudnie powiększą i wyrównają. Mała czarna, która również sprawdza się w tym przypadku to ta z wysokim stanem. Pozwoli podkreślić płaski brzuch oraz wąską talię.

Odstający brzuszek

Ten typ kobiecej sylwetki zwany jest potocznie jabłkiem. Kobieca sylwetka charakteryzuje się znacznie odstającym brzuchem w porównaniu do linii bocznej linii naszego ciała. Jednak to nie powód aby, od razu kupować sukienki dla puszystych. W tym przypadku sprawdzą się tu czarne sukienki z wyraźnym wcięciem pod biustem. Warto również pamiętać, aby materiał nie opinał naszego ciała, tylko swobodnie otaczał kształty, które pragniemy zakryć. W ten sposób zatuszujemy szeroką talię oraz wystający brzuszek. Dla osób ze znaczną nadwagą, które oprócz wystającego brzucha zmagają się z innymi kompleksami, sukienki dla puszystych, które można zakupić w coraz większej ilości sklepów z ubraniami będą najlepszym rozwiązaniem.

Figura klepsydry

To bardzo proporcjonalne kobiece kształty, które nie wymagają żadnej poprawki ze strony ubioru. Jedna z pożądanych kobiecych figur- sylwetka klesydry. Kobieta posiadająca sylwetkę klepsydry posiada mocne wcięcie w tali przy jednocześnie obfitym biuście. Aby podkreślić biust oraz kształtną pupę, polecamy małą czarną w obcisłym, przylegającym wydaniu. Ubierając tak dopasowaną sukienkę podkreślisz swoją sylwetkę, a koleżanki będąc na tej samej imprezie będą z zazdrości spoglądać na Twoje idealne kształty. To również idealna sylwetka, na której każda sukienka będzie prezentować się obłędnie.