W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się stroje kąpielowe push up, ponieważ doskonale akcentują atuty kobiecości. Ich modne wzornictwo, a także bogactwo kolorystyczne powoduje, że osoby ubrane w taki strój mogą  wyróżnić się z tłumu i zaakcentować swoją kobiecą sylwetkę. Chodzi tu nie tylko o bikini, ale również o stroje jednoczęściowe, z których korzystają najczęściej osoby chcące ukryć swoje defekty, chociażby takie jak wydatny brzuszek, czy wałeczki tłuszczu.

Stroje te są wykonane z wysokiej jakości elastycznej dzianiny, która to pozwala na atrakcyjne modelowanie sylwetki. Również zastosowane w tego typu strojach kąpielowych specjalnych przeszyć, czy też oryginalny ich wykrój stanowią o jego atrakcyjności, a co za tym idzie pozwalają w unikalny sposób uwydatnić kobiecy walor, jakim jest z pewnością biust i zatuszować niedoskonałości w przypadku strojów jednoczęściowych.

W związku z powyższym na naszym rynku dostępne są stroje kąpielowe push up, które nie tylko doskonale modelują biust, ale także optycznie powiększają go, dzięki zastosowaniu specjalnych poduszeczek. Jednak nie zawsze strój ten sam w sobie jest na tyle atrakcyjny, by pozwalał się wyróżniać w tłumie. Dlatego też często podkreślony jest przez odpowiednio dobrane dodatki. Dużym zainteresowaniem cieszą się zatem zwiewne pareo, które dodaje takiemu strojowi elegancji i szyku. Zaś jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju naszywane dodatki, to wśród nich prym wiodą delikatne różyczki, czy inne naszywki, które dopełniają całość.