Wygląd narciarza, czy chociażby turysty wybierającego się w góry nierzadko odbiega od standardów jakie- wydawałoby się- warto zachować. Dla wielu marki takie jak Mammut są zupełnie obce, podobnie jak odlo. Sklep sportowy kojarzony jest w najmniejszym stopniu z ubiorem, który wbrew przypuszczeniom pełni z kolei niezwykle istotną rolę w ogólnym samopoczuciu i efektach. Firmom takim jak under armour nawet intensywny wysiłek jest przyjemny.

Odprowadzanie wilgoci, odpowiednia cyrkulacja powietrza, nieprzepuszczanie zimna, lub ochrona od nadmiernego nasłonecznienia, to tylko część atrybutów, jakimi charakteryzują się termoaktywne ubrania i bielizna. Jedną z czołowych firm producenckich na rynku jest niekwestionowany lider- berghaus, dzięki któremu codzienność wielu sportowców- profesjonalistów i amatorów- jest o wiele ciekawsza. Nie przejmując się niczym, korzystając z bielizny marki under armour można w 100% skupić się na sporcie.

Jest bardzo duża ilość osób, dla których aktywność jest warunkiem dla poprawnego funkcjonowania. Adrenalina, dotlenienie i nowe wyzwania, jakie się przed sobą stawia dają chęć i cel życia. Na takich klientów stawia między innymi odlo. Sklep, w którym znajdzie się produkty tej marki, szczególnie w towarzystwie berghaus można bez obaw uznać za godny polecenia, odwiedzenia i oczywiście- zrobienia zakupów.