Co się stanie, kiedy połączymy siłę polskiego rzemiosła z fantazyjną i ognistą włoską duszą? Weźmy sporą garść doświadczenia, całą masę dobrego stylu, dorzućmy miłość do pięknych rzeczy i tylko najlepsze materiały, trochę odwagi i całą masę bezkompromisowego podejścia do mody. Teraz już tylko uzupełnijmy to o jedyną i niepowtarzalną ikonę stylu, Maję Sablewską, i oto mamy gotowy przepis na modne buty z charakterem. Jednym słowem - obuwie Carinii.

buty cariniiZ ziemi polskiej do Włoch

Carinii to polska firma, o prawdziwie światowym wyczuciu smaku. Łącząc w harmonijną całość siłę i tradycję polskiego rzemiosła z wiedzą najlepszych włoskich stylistów,stara się nieustannie nie tyle podążać już za istniejącymi, ale wyznaczać obuwnicze trendy, nie zapominając jednak o tym, co jest najważniejsze - zadowolonej klientce. Dlatego wśród obuwia Carinii znajdziemy szeroką gamę najróżniejszych modeli, z których każda kobieta wybierze coś dla siebie. Firma oferuje zarówno bardziej klasyczne, stonowane modele, jak i te bardziej charakterne.

Jakość ponad wszystko

Carinii zdaje sobie sprawę, jak istotne jest wykorzystywanie w produkcji obuwia materiałów najwyższej jakości. Produkt tak często i z takim natężeniem przez nas używany, musi być nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. A funkcjonalność obuwia Carinii budują przede wszystkim materiały wykorzystywane do jego stworzenia. Główną rolę gra najlepsza polska i włoska skóra. Carinii współpracuje jedynie ze sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami, gwarantując swoim klientkom maksimum komfortu chodzenia. I nie ważne, czy chodzi o botki na płaskiej podeszwie, wysokie kozaki czy sportowe trampki. Obuwie Carinii to materiały przyjazne naszym stopom. Firma poszczycić może się także niezwykle nowoczesnym systemem produkcji. Nieustanne prace nad polepszaniem sposobu tworzenia butów pozwalają Carinii tworzyć nie tylko piękniejsze, ale i bardziej wytrzymałe buty. Firma ściśle współpracuje z szeregiem uzdolnionych projektantów, którzy dbają o to, by co sezon zaskakiwać i inspirować kolejne rzesze klientek.

Charakter prawdziwej gwiazdy

Obuwie Carinii zasługuje na równie stylową i bezkompromisową w kwestii mody ambasadorkę, jak ich kolekcje. Nie dziwi więc fakt, że wybór padł na znaną przede wszystkim jako znawczynię stylu Maję Sablewską. Obuwie Carinii jest bowiem dokładnie takie jak ona - zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami, ale niepozbawione delikatnie drapieżnego charakteru. Teraz każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa gwiazda wybierając jedyne w swoim rodzaju obuwie Carinii.