Backyard CartelNowe marki firm odzieżowych to coś, na co czekają wszyscy miłośnicy mody, kreatywnych pomysłów, niebanalnych fasonów i ciekawych połączeń kroju, koloru czy stylu. Backyard Cartel to całkiem świeża marka, jeśli chodzi o polski rynek odzieżowy. Jej charakter doskonale wpisuje się w polski świat streetwearu, a klasyczny krój w połączeniu z modnymi wzorami, z pewnością zapewni dużą popularność produktów tej marki wśród znacznej części polskich konsumentów. Na co zatem możemy liczyć? Przede wszystkim na niebanalne projekty podane w klasycznej oprawie z przewagą stonowanych kolorów.

Na ofertę Backyard Cartel składają się spodnie, koszulki i bluzy, kurtki, a także liczne dodatki, między innymi czapki, paski oraz portfele. Jest to odzież dedykowana przede wszystkim dla mężczyzn, choć w niektórych przypadkach bez problemu może być również używana przez kobiety. Specjalnością tej marki są przede wszystkim spodnie różnego typu, na które obowiązuje niezwykle szeroka oferta. Są to spodnie klasyczne typu Denim oraz różnokolorowe spodnie Chino. Wśród tych drugich znajdziemy typowe rurki oraz spodnie z szerszymi nogawkami. Jednym słowem coś, co trafi w gusta maksymalnie szerokiego grona odbiorców.

Backyard Cartel to bardzo charakterystyczna stylizacja podkoszulek. T-shirty tej marki wyróżniają się atrakcyjnym połączeniem czerni i bieli z dodatkiem graficznych aplikacji umieszczonych na różnych fragmentach ich powierzchni. W niektórych przypadkach monotonia czarni i bieli zostaje złamana niewielką jednokolorową aplikacją, co również wydaj się elementem charakterystycznym produktów tej marki. Podobny rodzaj stylizacji odnosi się do bluz, które zwyczajowo również utrzymywane są w jednolitej tonacji kolorystycznej, głównie w różnorodnych odcieniach szarości – dla osób szukających odważniejszych zestawień, przygotowane zostały produkty bardziej wyraziste, bluzy w kolorze białym, czerwonym, czarnym, a nawet różowym.

Oferta na firmowe kurtki jest na razie niewielka, obejmuje jednak kilka pozycji, które mogą wzbudzić zainteresowanie osób szukających wyrazistości i funkcjonalności. Kurtki Backyard Cartel należą do kategorii ubrań dobrze dopasowanych, choć i tutaj znajdziemy egzemplarze luźniejsze, zapewniające większa swobodę ruchu. Do nich będą pasowały firmowe czapki z daszkiem lub oryginalnie wyglądające czapki typu zimowego. Nowa marka to także nowe dodatki typu paski czy portfele. W tym przypadku oferta jest bardzo ograniczona, ale składa się z niezwykle oryginalnych, modnych i stworzonych z pomysłem produktów, które z pewnością wzbudza zainteresowanie niejednego odbiorcy.