Aż strach pomyśleć, co przeciętny polak nosi w kieszeniach. Jako że większość osób pali, na pewno nie są to piersiówki, tylko papierosy i coś, czym można je podpalić czyli zapalniczki. Te z kolei najczęściej kupuje się w kioskach, gdzie spotkać można również różnego typu breloczki i inne gadżety. Wbrew pozorom coraz popularniejsze jednak staje się kupowanie przedmiotów tego typu o elegantszym charakterze.

Wśród zapalniczek, których używa się przecież tak często firmą przodującą pozostają niezmiennie od lat, nie tylko w Polsce zapalniczki zippo. Są one poręczne, trwałe i przede wszystkim niezwykle wydaje, zaś ich ponowne nabijanie nie sprawia absolutnie żadnego problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Do mody wchodzą również grawerowane na zamówienie piersiówki, które zazwyczaj zdobią kredensy lub biurka.

Jako że nie jesteśmy narodem pijącym w ciągu dnia, w tym w szczególności w pracy, piersiówki pozostają prezentem ekskluzywnym i raczej nieużytkowym. Co innego wszelkiego typu naklejki, zawieszki czy breloczki, które kupić można zarówno osobie dorosłej, jak i dziecku sprawiając jednym i drugim wyjątkową radość. Warto również pamiętać o tym, żer osobista dedykacja zawsze jest miłym elementem podarunku.