Wybór zegarka na rękę to przede wszystkim kwestia indywidualnych upodobań oraz możliwości finansowych danej osoby. Mimo wszytko, w jakimś stopniu można określić ogólne trendy względem charakterystycznych cech zegarków na rękę, jakie najchętniej były i są wybierane przez panie w 2017 roku. Oczywiście przy zakupie zegarka nie należy kierować się wyłącznie cechami jego wyglądu. Warto zwrócić uwagę także na jego markę. Oryginalny zegarek zawsze jest w cenie, ponieważ najzwyczajniej w świecie zawsze charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością wykonania, a ta przesądza o atrakcyjności jego wyglądu. A jakie zegarki damskie są najbardziej trendy w roku 2017? zegarek damski

Marki popularnych zegarków damskich

Można powiedzieć, że na rynku damskich zegarków na rękę wciąż prym wiodą najwięksi ich producenci tj. Adriatica, Timex, Q&Q, Pierre Ricaud, Lorus czy Tommy Hilfiger. Co pewien czas do tego grona dołączają nowi producenci, ale ich oferta pod względem różnorodności ustępuje niezwykle bogatej ofercie największych i najbardziej popularnych producentów. Na stronie https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki_Zegarki-damskie-5598.html znajdziesz długą listę popularnych producentów zegarków damskich i od razu będziesz mieć możliwość zapoznania się z najmodniejszymi konstrukcjami tych zegarków w 2017 roku. A jakie to konkretnie konstrukcje?

Najpopularniejsze modele zegarków damskich w 2017 roku

Niezmiennie od lat panie najchętniej sięgają po zegarki kwarcowe ze stalową lub wykonaną z innego rodzaju metalu kopertą, wykończone szkłem mineralnym, a w droższych modelach ze szkłem sztafirowanym lub specjalnie utwardzanym. Najbardziej popularnym rozwiązaniem pozostaje klasyczna tarcza ze wskazówkami, a rodzajem zastosowanego paska jest bransoleta metalowa, najczęściej stalowa lub pasek skórzany. Ten drugi częściej dobierany jest do zegarków o mniejszej i lżejszej tarczy. Do zegarków o kopercie stalowej najczęściej dobierane są bransolety wykonane z tego samego materiału. W odróżnieniu od mężczyzn, panie zwykle nie przywiązują wielkiej wagi do kwestii wodoszczelności zegarków, choć droższe modele oczywiście są przed działaniem wody odpowiednio chronione. Podobnie jest z dodatkowymi funkcjami. W przypadku zegarków damskich najczęściej wybieraną dodatkową funkcją, jeśli w ogóle panie decydują się na zakup takiego zegarka, jest podświetlanie tarczy. W zdecydowanej większości przypadków panie wybierają zegarki zasilane bateriami, choć oczywiście w ofercie zegarków dla kobiet znaleźć możemy również zegarki zasilane przez ogniwa słoneczne.