Etui do telefonu spełnia bardzo ważną rolę - zabezpiecza go przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi, o które przecież w pośpiechu dnia codziennego wcale nie jest trudno. Wystarczy chwila nieuwagi, potknięcie na schodach czy też potrącenie przez nieznajomego i już - klops gotowy. Kilka tysięcy złotych toczy się po betonie i w najlepszym wypadku kończy ze zniszczonym ekranem dotykowym, a w wypadku najgorszym rozsypuje się na dziesiątki małych części i rozpryskuje na wszystkie strony. Aby uniknąć tego koszmaru, koniecznie trzeba zainwestować w ochronne etui, które potrafią przedłużyć życie każdego telefonu nawet kilkukrotnie - zwłaszcza w przypadku roztrzepanej osoby. Dobrej jakości etui zabezpieczy telefon przed wstrząsami i uderzeniami, a te najlepsze nawet przed wilgocią.

Stylowa ochrona

Ochrona smartfona to jednak nie jedyne zadanie, które może spełniać etui. Wystarczy odwiedzić porządny sklep z telefonami i gadżetami do nich aby przekonać się, że wybór oprawek do telefonów jest na tyle szeroki, że można nawet zacząć traktować je w kategoriach... dodatków do stroju - zupełnie tak, jak to stało się z torebkami albo nawet portfelami. W przypadku tych pierwszych moda i stylizacje wyprzedziły nawet funkcjonalność torebki, która przecież od tego zaczynała. Teraz torebki bardzo często dodawane są do wieczorowych strojów tylko i wyłącznie dla wyglądu, bo w środku mieszczą niewiele więcej niż szminkę i kluczyki do samochodu. Przy telefonowych etui nie warto jednak pozwalać sobie na aż tak wielką ekstrawagancję - nie warto przesadzić i zatracić ich podstawową funkcję, czyli ochronę smartfona. Dodatkowe funkcje, takie jak kieszonki na kardy kredytowe i tym podobne można sobie odpuścić, ale jeżeli etui nie ochrania telefonu, to choćby było najpiękniejsze, to jest po prostu bezużyteczne. Jeżeli jednak ten warunek zostanie zachowany, to można już popuścić wodze wyobraźni.

Do wyboru do koloru

A wybór w temacie etui jest ogromny - można dobierać je pod kolor reszty kreacji, tak, aby stanowiły jej stylowe uzupełnienie. Można pokusić się na ekstrawagancję w postaci dużych, przypominających pluszową zabawkę okuć, można postawić na przykład na wielkiego, gumowego kotka, który zasygnalizuje światu, że jego właścicielka uwielbia anime i który jednocześnie doskonale ochroni jej telefon od uszkodzeń mechanicznych. A bardzo szeroką ofertę możecie znaleźć na stronie: https://vegacom.eu. Przy tak szerokim wyborze etui do smartfonów nie jest trudno znaleźć coś, co idealnie wpasuje się w nasz styl i podkreśli którąś z naszych cech charakteru.