Niezwykle popularne w Polsce stało się ostatnio projektowanie odzieży. Niegdyś zarezerwowane było to jedynie dla kobiet, które szyły kreacje i suknie wieczorowe dla swoich klientek. Dzisiaj ten trend zmierza w zupełnie innym kierunku. Przede wszystkim, młodzi projektanci skupiają się na odzieży użytkowej, wygodnej i modnej. Chodzi o to, aby zaprojektowane stroje można było nosić na co dzień i czuć się w nich dobrze. Jedną z takich młodych polskich marek, jest stworzona przez młodego projektanta Elade. Powstała ona w 2003 roku i od tamtej pory powoli się rozwija i zdobywa nasz polski rynek.

Elade’a cechuje to, że wszystkie produkty są indywidualnymi projektami i różnią się dla siebie. Marka celuje w osoby młode, wyzwolone, wiedzące czego pragną od życia i osiągające to na każdym kroku. Ubrania szyte są z wysokiej jakości materiałów i cechuje je duża wygoda i swoboda noszenia. Kiedy nosimy Elade nie tylko wyglądamy świetnie, ale tak też się czujemy. Wzory skierowane są do osób posiadających pasję i charakter. Wszystkie ubrania oraz akcesoria marki powstają zawsze w Polsce. Szyte są w niewielkich szwalniach, mają więc pozytywny wpływ na rozwój naszej gospodarki i zatrudnienie. Podstawowe hasło powtarzane przez Macieja, twórcę Elade’a brzmi: Made in Poland with Passion. Marka powstała bowiem z połączenia pasji i wytrwałości wielu osób.

Zainteresowani, mogą zakupić głównie stroje sportowe, takie jak bluzy, kurtki, koszulki, longsleeve’y, dresy i spodnie. Poza tym Elade oferuje także szereg akcesoriów, takich jak torby, paski, czy czapki. Można więc swobodnie ubrać się w całości w wygodne ubrania tej marki. Niezwykle ciekawe i charakterystyczne są wzory, które zdobią całą odzież. Każda z tych grafik jest niezwykle przemyślana i stanowi małe dzieło sztuki. Warto jest więc wspierać tę wschodzącą polską markę. Przede wszystkim z uwagi na to, że działa ona na terenie naszego kraju i zapewnia wiele miejsc pracy dla osób z pasją i charakterem. Poza tym, z uwagi na to jak korzystnie wpływa na wizerunek naszego kraju w świecie mody.

Odzież marki Elade można znaleźć na stronie http://bludshop.com/firm-pol-1432046388-Elade.html.