Bielizna plus size jest poszukiwana przede wszystkim przez przedstawicielki płci pięknej o krągłych kształtach. Warto zaznaczyć, że możemy zakupić ją w większości sklepów z bielizną. Mowa tu zarówno o sklepach internetowych, jak i o sklepach stacjonarnych. Ponadto, istnieją salony, które sprzedają wyłącznie bieliznę dla puszystych pań. Jeżeli zależy nam na bogatym wyborze, warto byłoby więc odwiedzić takie właśnie miejsce.

Postaw na odpowiedni krój i rozmiar

Jeżeli chcemy być zadowolone z bielizny plus size, musimy jak najstaranniej dobrać jej rozmiar. Jest to rzecz absolutnie najważniejsza. Jak jednak to zrobić? Najlepiej byłoby przymierzyć kilka różnych staników i ocenić, w którym z nich czujemy się najlepiej. W przypadku bardzo dużych piersi, istotne jest to, aby staniki miały mocne i szerokie ramiączka. Te zbyt wąskie mogą bowiem wpijać nam się w ramiona, powodując uciążliwy ból i dyskomfort. Jeżeli nie wiemy, jaki rozmiar czy model stanika będzie odpowiedni, poprośmy o pomoc brafitterkę. Bielizna plus size dostępna jest w różnych kolorach i wzorach. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo tego, że decyzji o kupnie konkretnego kompletu nie podejmiemy od razu. I bardzo dobrze! Pochopne zakupy rzadko kiedy kończą się bowiem dobrze. Dla wielu przedstawicielek płci pięknej ważna jest także korzystna cena kompletu bielizny. Najistotniejsze powinno być jednak dla nas to, aby bielizna była uszyta w sposób staranny. Wówczas istnieje spora szansa na to, że posłuży nam ona przez kilka lat.

Jak dobrać bieliznę dla puszystych?Na jaki kolor się zdecydować?

Przy wyborze bielizny plus size warto byłoby zwracać uwagę nie tylko na jej funkcjonalność, ale również na aspekt wizualny. Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się więc kupno bielizny, która zwyczajnie się nam podoba. Wspaniałym wyborem będzie zakup kilku różnych kompletów. Wówczas będziemy mieć z czego wybierać. Na pewno warto posiadać w swojej szafie biały komplet bielizny. Będzie on doskonałym rozwiązaniem, jeżeli zamierzamy założyć białą, prześwitującą bluzkę czy sukienkę. Warto mieć w swojej szufladzie z bielizną także cieliste staniki i majtki. Możemy je założyć pod ubranie w każdym kolorze. Wyjątkiem jest jednak czarna prześwitująca bluzka, do której zdecydowanie lepiej włożyć czarny biustonosz. Wielu przedstawicielkom płci pięknej podoba się również czerwona bielizna plus size. Stanowi ona idealne rozwiązanie na romantyczną kolację z drugą połówką. Z kolei stanik w kolorze soczystej żółci, zieleni czy fioletu może po prostu poprawić nam nastrój.