Rozwój technologiczny sprawił, że korzystanie ze smartfonów stało się naturalną czynnością. Dzisiejsze życie byłoby znacznie utrudnione bez nich. Smartfony to przede wszystkim główny sposób na komunikowanie się czy surfowanie w internecie. Jednym z ciekawszych telefonów, który z pewnością może się podobać jest iphone xr. Jest to urządzenie typowo z górnej półki cenowej, dlatego też warto dobrać do niego kilka dodatków, które upiększą go, a jednocześnie zagwarantują mu bezpieczeństwo.

Szkło hartowane

szkło hartowane iphone xrJednym z najciekawszych dodatków, któremu warto przyjrzeć się z bliska jest szkło hartowane iphone xr. Chroni ono przede wszystkim ekran telefonu przed upadkami, ale także drobnymi zarysowaniami. To idealne rozwiązania szczególnie w sytuacji gdy trzymamy telefon w torebce czy w kieszeni- wszędzie tam gdzie istnieje szansa na zarysowanie ekranu. Aktualnie stosowane szkła hartowane posiadają poziom zabezpieczenia 9H co oznacza w praktyce, że nie można zarysować go nawet ostrym narzędziem. Warto również dodać, że na rynku dostępne są folie na wyświetlacz jednakże nie zapewniają one tak skutecznej ochrony jak szkło.

By zamontować szkło hartowane iphone xr - w takim drogim produkcie  należy w pierwszej kolejności bardzo dokładnie oczyścić ekran delikatnie zwilżoną szmatką, a następnie wytrzeć na sucho. Na wyczyszczoną powierzchnie przykładamy szkło i dociskamy robiąc to od środka i rozprowadzając na boki. W przypadku gdy nie chcemy sami wykonywać montażu szkła warto zlecić to serwisowi, który pobierze za usługę niewielką opłatę. Dodać należy także, że sama cena szkła zaczyna się od kilkunastu złotych do nawet kilkudziesięciu. Naturalnie im droższa wersja tym lepszej jakości produkt otrzymamy. Etui

Co oprócz tego?

Nie tylko szkło hartowane iphone xr się sprawdzi w kwestii zabezpieczenia telefonu, ale również pokrowiec jest niezwykle przydatnym elementem, który kompleksowo zabezpieczy urządzenie. Na rynku możemy znaleźć kilka rodzajów etui, a wybór odpowiedniego jest już kwestią indywidualną. Najpopularniejsze są bez wątpienia wersje silikonowe, ale coraz to częściej możemy zobaczyć także stylowe futerały czy kabury. Jednakże nie każdemu muszą one przypaść do gustu.

Pokrowiec na telefon ma za zadanie ochraniać tył oraz boki urządzenia. Dodatkowo zabezpiecza przed zabrudzeniami oraz przedostawaniem się między innymi piasku. W sklepach możemy zakupić etui o różnych wzorach i kolorach. Sam dobór jest uzależniony w pełni od preferencji użytkownika. Podsumowanie

Reasumując, dwoma najważniejszymi dodatkami do smartfona klasy iphone'a xr jest szkło hartowane oraz etui. Rolą obu tych elementów jest dokładne zabezpieczenie urządzenia przed zagrożeniami oraz zniszczeniem.