Wybór odpowiednich kosmetyków może zadecydować o kondycji skóry i tempie jej starzenia się. Każdej kobiecie zależy na tym, by była ona jak najdłużej piękna i świetlista. Aby zapewnić sobie najwyższą jakość pielęgnacji, warto postawić na dermokosmetyki firmy Sensum Mare. Ta marka nawiązuje do bogactwa morskiego i oceanicznego świata – jej symbol to kropla wody. To właśnie z głębin morza czerpane są aktywne składniki tych wyjątkowych produktów.

Sensum Mare – w odpowiedzi na potrzeby kobiet

Surowce, które odpowiadają za skład dermokosmetyków, są specjalnie wyselekcjonowane i wybrane według unikatowych receptur. Składniki aktywne to moc naturalnych związków występujących w przyrodzie. Producent wykorzystuje, między innymi, algi morskie, wyciąg z pereł, wodę lodowcową, wyciąg z nowozelandzkiej paproci, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i masło shea. Dobrze jest wiedzieć, że używany kosmetyk pochodzi z natury, a jednocześnie jest skuteczny.
Dla Sensum Mare ważne jest kobiece samopoczucie i piękno. A przecież one idą ze sobą w parze. Siła kobiet jest niezaprzeczalna i warto o nią dbać. Dermokosmetyki zapewniają troskę o odżywienie zewnętrznej powłoki, czyli skóry. Spowalniają też i eliminują procesy starzenia, aby każda świadoma kobieta mogła nieskończenie cieszyć się swoim urokiem, mimo upływającego czasu. Codzienna troska o skórę twarzy przy użyciu alg morskich to bezpieczeństwo i skuteczność.  

Dermokosmetyki Sensum Mare – stworzone dla kobietDermokosmetyki do twarzy

Kompleksowa pielęgnacja twarzy zawiera się w kilku krokach.

  • Po pierwsze: oczyszczanie. Z firmą Sensum Mare oczyszczanie twarzy jest delikatne i odżywcze. Żel Algopure usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, a pozostawia cerę lekko nawilżoną. Skóra jest złagodzona i odświeżona, ale nie napięta – co często ma miejsce  podczas mycia skóry żelami do twarzy.
  • Po drugie: peeling i maska w jednym. Tego rodzaju kosmetyki nie są przeznaczone do codziennego stosowania, jednak warto używać je regularnie. Optymalne będzie 2-3 razy w tygodniu. Produkt Algopure łączy dwie funkcje – delikatnego peelingu i maski enzymatycznej. Innowacyjny mus usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza twarz. Składniki aktywne to między innymi 5 alg morskich, woda z lodowca norweskiego, enzymy z żurawiny, papai i mango oraz pieprz tasmański.
  • Po trzecie: krem i serum. Produkty rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe Sensum Mare to linia Algolight i Algorich, choć firma wciąż poszerza swoje prace nad kolejnymi dermokosmetykami. W tych seriach znajduje się zaawansowany krem i serum o lekkiej lub bogatej konsystencji – w zależności od typu cery.