Korektory do makijażu stosowane są obecnie częściej niż sam podkład. To właśnie one mają za zadanie krycie wszelkich niedoskonałości. Jednak mimo zapewnień wielu producentów, nie wszystkie korektory zdają tekst i nie wszystkie uważać możemy za cenne i jakościowe produkty kosmetyczne. Na uwagę zasługuje jednak Catrice Camouflage. Korektor ten dostępny jest na rynku w dwóch wersjach: kremowej oraz płynnej. Catrice to znana oraz powszechnie dostępna marka, która cieszy się już dużym uznaniem. W Polsce pojawiła się stosunkowo niedawno, a i tak zyskała już wiele miłośników. Warto przekonać się dlaczego.

Catrice Camouflage w płynie

Płynne korektory wykorzystywane mogą być na wiele sposobów. Przede wszystkim używamy ich jako produkt kryjący. To, czego nie przykryje podkład, przykryje z całą pewnością ten korektor. Ma ona bardzo lekka formułę, jest niezwykle płynny, dlatego rozprowadza się go z dużą łatwością. Dzięki niemu skutecznie ukryć można cienie pod oczami oraz inne niedoskonałości. Warto tez wspomnieć, że może on być stosowany również przy stanach zapalnych. Samo krycie to jednak nie wszystko, ponieważ dzięki znajdującym się w składnie wartościowym elementom, korektor pielęgnuje naszą skórę, nie wysusza jej i nie tworzy plam. Korektor ten aplikować można palcem, specjalnym małym pędzelkiem płaskim lub też gąbeczkom do makijażu, ta jednak powinna zostać wcześniej zwilżona, by nie wchłaniała produktu do zewnątrz. [caption id="attachment_7450" align="aligncenter" width="300"]catrice-kolektor Korektor catrice camouflage - ladytrendy.pl[/caption]

Catrice Camouflage z kremie

Kremowy korektor Catrice jest również jakościowy, jak ten w płynie. Jednak jego konsystencja jest nieco inna, podobnie jak sposób nakładania Jego formuła jest dużo bardziej gęsta, dlatego podczas nakładania najlepiej jest używać rąk, wówczas produkt zostanie nieco rozgrzany i lepiej będzie się rozprowadzał po skórze. Mimo gęstości, korektor ten na niczym nie traci. Jest równie jakościowy, a zadaniem niektórych bardziej kryjący. Jest on również bezzapachowy oraz nawilżający.

Kilka odcieni do wyboru

Catrice Camouflage dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Jest to bardzo duże udogodnienie, ponieważ łatwiej można go dopasować i do koloru swojej skóry i do podkładów. To też powoduje, że większa ilość kobiet może sobie na nie pozwolić. W sklepach dostępne są i bardzo ciemne korektory tej marki i bardzo jasne.

Nie testuje na zwierzętach

Dla wielu nietestowanie na zwierzętach jest podstawowym wariantem zakupu. Marka ta zgodnie z prawem wielu krajów, nie testuje swoich kosmetykach na zwierzętach. Jest to istotne, ponieważ podczas ich produkcji nikt nie cierpi!