W każdym sezonie znajdziemy przynajmniej kilkanaście różnych przykładów na biżuterię, która nie była modna poprzednio, a obecnie bije rekordy popularności. W wielu przypadkach jest to związane z ciekawymi trendami, które pozwalają zmieniać biżuterię nie tylko w ciekawy dodatek, ale również jedną z podstaw tworzenia ciekawych stylizacji. Tak jak ma to miejsce w przypadku biżuterii modułowej.

Teoretycznie biżuteria modułowa kojarzy nam się przede wszystkim z doczepianymi do łańcuszka zawieszkami. To jednak nie wszystko, co jasno podkreśla marka Nomination, od wielu lat tworząca ciekawe ozdoby damskie i męskie – również te do noszenia na nadgarstku w formie gustownej bransoletki. Dzięki nim biżuteria modułowa zdobywa zupełnie nowe rejony konstrukcji.

Charmsy – tak, ale…

W biżuterii Nomination znajdziemy sporo inspiracji dla biżuterii bardzo lekkiej, subtelnej, a przy tym możliwej do samodzielnego odmienienia. Co to oznaczanomination? Możemy kupić podstawę bransoletki, a do niej dokupić pojedyncze charmsy, które odpowiadają nam wyglądem. Alternatywną wersją jest jednak zakup całych opakowań, w których znajdziemy zawieszki poświęcone konkretnym motywom. W ten sposób marka Nomination dostarcza nam pełnego zestawu rozmaitych dodatków, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć biżuterię ciekawą, ale również dopasowaną do naszych prywatnych potrzeb w danej chwili.

Seria Composable

Charmsy to jednak nie wszystko, co Nomination oferuje osobom spragnionym odmiany w świecie biżuterii. To właśnie w ich rękach powstała cała kolekcja bransoletek Composable – stworzonych w cięższym, bardziej konkretnym stylu z materiałów szlachetnych, przede wszystkim stali, ale również i złota. W tej formie bransoletek możemy dodawać poszczególne kwadraciki, które mają rozmaite nadruki, zdobione są rozmaitymi kamieniami naturalnymi, szlachetnymi i półszlachetnymi. To wszystko sprawia, że z marką Nomination tworzymy biżuterię praktycznie od podstaw, a jednocześnie jesteśmy w stanie znaleźć wszystko u jednego producenta, ciesząc się doskonałą jakością komponentów.